AktüelGazedda'nın Gündemi#BarışÇünkü ile çözüm ve barış isteği dile getiriliyor

Kıbrıslı gençlerin Twitter'de başlattığı #BarışÇünkü hashtaglı paylaşımlar saatler içinde yüzleri buldu. #BarışÇünkü hashtagı ile başlayan paylaşımlar, ilgi buldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 15, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslı gençlerin Twitter’de başlattığı #BarışÇünkü hashtaglı paylaşımlar saatler içinde yüzleri buldu. #BarışÇünkü hashtagı ile başlayan paylaşımlar, ilgi buldu.

Twitter’de “gündemdekiler” kısmında da yer alan #BarışÇünkü hastaglı paylaşımlarla gençler Kıbrıs’ta çözüm ve barış isteklerini dile getiriyor.

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın da #BarışÇünkü hashtagı ile paylaşım yaptığı ise dikkatlerden kaçmadı.

İşte bazı paylaşımlar:

Portakal soyulur mu Dadına doyulur mu #BarışÇünkü Kıbrıslı barışmadan yorulur mu?

#BarışÇünkü Kıbrıs tektir ve bölünemez!

#BarışÇünkü ARTIK ZAMANIDIR

#Barışçünkü Benim anavatanım KIBRIS’ın ta kendisidir.

#Barışçünkü Kıbrıs,Kıbrıslılara aittir

#BarışÇünkü biz o güzel günleri görmeyi hakettik

#BarışÇünkü aklı başında biz insanların bir hiç uğruna ölüme meydan vermesi saçmalık… gelecek neslin hayatına ve kendi hayatımıza karşı olan saygınlığımızı kaybetmemek için…

#BarışÇünkü tek umudumuz bu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık