AktüelGazedda'nın Gündemi‘Barış’ sözüne bile tahammül edemiyor

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, önce paylaşımlarıyla dünkü ‘Barış ve Federasyon’ eylemlerine gölge düşürmeye çalıştı, başaramayınca ‘Biz de eylem yapacağız’ demeye başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 25, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, önce paylaşımlarıyla dünkü ‘Barış ve Federasyon’ eylemlerine gölge düşürmeye çalıştı, başaramayınca ‘Biz de eylem yapacağız’ demeye başladı.

Covid-19 önlemlerini öne sürerek, dünkü halk eylemiyle ilgili hamaset dolu açıklamalar yapan sağ cenah, Arıklı’nın söylemleriyle daha da çoşuyor.

Göreve geldiği ilk günden bu yana herkesle (Kendi partilileri de dahil) kavga eden ve gerginlik siyaseti güden Ekonomi Bakanı Arıklı, halkı çatıştırmak isteyen tavrına bir yenisini daha ekledi.

Sağ seçmeni meydanlara davet etti

Arıklı kendisinin ‘interpol tarafından arandığı’ iddiaları eşliğinde, hükümette olmasına rağmen, mantıklı hiç bir sebep sunamadan gidemediği Cenevre‘ye gidecek olan heyetin dönüşünde, sağ seçmeni meydanlara davet etti

Arıklı’nın paylaşımı şu şekilde:

“Hımmm demek ki İnönü meydanına 3-5 bin kişiyi toplayınca “İrade burda” denilebiliyor. Madem öyle, hazırlanın arkadaşlar. Cenevre ekibi döndüğünde gerçek iradeyi gösterelim…”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık