AktüelPolitikaBarbaros Şansal darp edildi

Kıbrıs’ta da geniş bir kesim tarafından sevilen Modacı Barbaros Şansal yeni bir darp olayıyla gündemde. Twitter hesabından yaptığı açıklamada Şansal, bugün Türkiye Sarıyer’de kan bağışı sırasında darp edildiğini paylaştı. Sarıyer Belediyesi yaptığı açıklamada ise süreçle ilgili müdahale etme yetkileri olmadığını fakat bilgilendirme yapacaklarını açıkladı. Şansal daha önce Kıbrıs’ta Ercan havalanında ülkeden deport edilirken linç edilmişti. Daha sonra ise Lefkoşa’da bir restaurantta otururken ülkücü bir grubun sözlü saldırısına maruz kalmıştı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 4, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Kıbrıs’ta da geniş bir kesim tarafından sevilen Modacı Barbaros Şansal yeni bir darp olayıyla gündemde.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada Şansal, bugün Türkiye Sarıyer’de kan bağışı sırasında darp edildiğini paylaştı.

Barbaros Şansal on Twitter

Az önce. Kan bağışı standına uğradığımda , Sarıyer’de dar edilip saldırıya uğradım ! @SariyerBelediye !

Sarıyer Belediyesi yaptığı açıklamada ise süreçle ilgili müdahale etme yetkileri olmadığını fakat bilgilendirme yapacaklarını açıkladı.

SARIYER BELEDİYESİ on Twitter

@barbarosansalfn Merhaba, Yaşadığınız saldırı adli bir vaka olduğu için müdahale etme yetkimiz bulunmamakta. Konuyla ilgili ancak emniyet güçleri cezai işlem uygulayabilir. Bilgilendirmede bulunacağız. Geçmiş olsun.

Şansal daha önce Kıbrıs’ta Ercan havalanında ülkeden deport edilirken linç edilmişti. Daha sonra ise Lefkoşa’da bir restaurantta otururken ülkücü bir grubun sözlü saldırısına maruz kalmıştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..