AktüelEkonomi PolitikBarbaros Kıbrıs MEB’inden ayrıldı

Türkiye'nin sismik araştırma gemisi Barbaros, Yunanistan ile Türkiye arasında başlayan diyaloğun ardından Kıbrıs'ın Münhasır Ekonomik Bölgesi'nden ayrıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 14, 2021
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Türkiye’nin sismik araştırma gemisi Barbaros, Yunanistan ile Türkiye arasında başlayan diyaloğun ardından Kıbrıs’ın Münhasır Ekonomik Bölgesi’nden ayrıldı.

Barbaros adlı sismik araştırma gemisi, aylarca Kıbrıs Münhasır Ekonomik Bölgesi içinde kalmasının ardından, dün gece Kıbrıs’tan ayrıldı ve Türkiye’nin limanına demir attı.

Yunanistan ve Türkiye arasındaki diyaloğun yeniden başladığının açıklandığı ve Kıbrıs sorunuyla ilgili New York’ta 5’li zirve düzenlenmesine yönelik çabaların devam ettiği bir dönemde Türkiye bu harekette bulunmayı seçti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..