PolitikaBarbaros Hayrettin Paşa Gemisi Geri Mi Geliyor?

Türkiye Petrolleri (TP), Kıbrıs açıklarında Barbaros Hayrettin Paşa gemisiyle ciddi bir sismik çalışma planladıklarını duyurdu. AA’nın aktardığı bilgiye göre TP Genel Müdürü Besim Şişman “Akdeniz’de Kıbrıs açıklarında yeni bir kuyu açabiliriz” ifadelerini kullandı. Şişman şunları söyledi: “İnşallah Akdeniz ile ilgili de yine Bakanlığımızın direktifleri doğrultusunda agresif bir şekilde çalışıyoruz. Önümüzdeki dönem Barbaros Hayrettin Paşa gemisiyle yine Kıbrıs açıklarında önce ciddi bir sismik çalışmamız olacak. Daha önceki sismik çalışmaların değerlendirmeleri de hızla devam ediyor. O çalışmaların bitiminden sonra Akdeniz’de...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 4, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Türkiye Petrolleri (TP), Kıbrıs açıklarında Barbaros Hayrettin Paşa gemisiyle ciddi bir sismik çalışma planladıklarını duyurdu.

AA’nın aktardığı bilgiye göre TP Genel Müdürü Besim Şişman “Akdeniz’de Kıbrıs açıklarında yeni bir kuyu açabiliriz” ifadelerini kullandı.

Şişman şunları söyledi:

“İnşallah Akdeniz ile ilgili de yine Bakanlığımızın direktifleri doğrultusunda agresif bir şekilde çalışıyoruz. Önümüzdeki dönem Barbaros Hayrettin Paşa gemisiyle yine Kıbrıs açıklarında önce ciddi bir sismik çalışmamız olacak. Daha önceki sismik çalışmaların değerlendirmeleri de hızla devam ediyor. O çalışmaların bitiminden sonra Akdeniz’de Kıbrıs açıklarında da yeni bir kuyu açabiliriz. Ama tabi deniz yatırımları pahalı olduğu için doğal olarak biraz daha petrol fiyatlarının toparlanması bu işi hızlandıracak süreç olarak karşımızda duruyor.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık