koronavirus“Bankacılık sektörü krizi fırsata çeviriyor”

Aylık 2.000 TL/ay eşit taksitli ödemeniz var ise, 3 aylık öteleme sonrası (2.000 TL x 3 Ay) 6.000 TL ödemeyeceksiniz. Öteleme dönemine denk gelen zaman için Bankalara ekstra faiz ile 6.900 TL (örnek) bir bedel ödeyeceksiniz.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 24, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Kıbrıs Postası köşe yazarı Ekonomist Mehmet Saydam, bankacılık sektörünün krizi fırsata çevirdiğini bildirdi.

Saydam köşe yazısında, “Aylık 2.000 TL/ay eşit taksitli ödemeniz var ise, 3 aylık öteleme sonrası (2.000 TL x 3 Ay) 6.000 TL ödemeyeceksiniz. Öteleme dönemine denk gelen zaman için Bankalara ekstra faiz ile 6.900 TL (örnek) bir bedel ödeyeceksiniz. İşte bu halkı böyle kandırırlar… İlk günkü yazımı ve açıklamamı tekrarlıyorum. Krizin tek şampiyonu bankalarımız! Gerekçe; ‘bankacılık mevzuatı gereği’…” dedi.

Saydam’ın köşe yazısının tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft