AktüelGazedda'nın GündemiBakanlık apar topar ve eksik bilgilerle ‘ev karantinası’ açıkladı

Ulusal Birlik Partisi‘nin, 1,5 yıldır ülkeye gelmeden vergilerimizle maaş alan milletvekili ve eski Başbakanlardan Hüseyin Özgürgün‘ün eşi İnci Pars‘a ev karantinası torpili.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 12, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Ulusal Birlik Partisi‘nin, 1,5 yıldır ülkeye gelmeden vergilerimizle maaş alan milletvekili ve eski Başbakanlardan Hüseyin Özgürgün‘ün eşi İnci Pars‘a ev karantinası torpili.

Özgür Gazete’nin haberine göre, Özgürgün’ün eşi İnci Pars, bugün 3 yakını ve çocuğuyla birlikte adaya geldi. Pars için özel ‘ev karantinası izni’ çıkarıldı.

Hastalığı bulunan vatandaşlar dahi, PCR testleri sonuçlanmadan otelden ev karantinasına gönderilmezken, Pars’ın hangi sebeple ev karantinasına alındığı bilinmiyor.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık