AktüelGazedda'nın GündemiBakanlar Kurulu olmayan cezayı kaldırma kararı aldı

Bakanlar Kurulu’nun saat 15.00’te başlayan toplantısı, 19.00 sıralarında tamamlandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 9, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bakanlar Kurulu’nun saat 15.00’te başlayan toplantısı, 19.00 sıralarında tamamlandı. Toplantıda alınan kararları, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı, Bakanlar Kurulu Sözcüsü Kudret Özersay açıkladı.

Üniversitelerin 15 Haziran-30 Eylül arasında yaz okullarında online eğitim verebilmesi için yetkilendirme kararı da ürettiklerini kaydeden Özersay, pandemi öncesi gelerek ülkede turist vizesiyle bulunanlar ceza ödemeksizin vizelendirilmesi; salgın sürecinde süresi dolan sürüş ve öğrenci ehliyetlerinin 15 Temmuz’a kadar cezasız uzatılabilmesi konusunda da karar alındığını duyurdu.

Bilindiği üzere, süresi geçen ehliyetlerin yenilenmesi prosedüründe cezai işlem bulunmuyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık