AktüelGazedda'nın GündemiBakanlar Kurulu, güneyde çalışan işçilerle ilgili yine karar almadı

Bakanlar Kurulu, sorunları her gün artmaya devam eden Kıbrıs Cumhuriyeti'nde çalışan Kıbrıslıtürk işçiler ile ilgili karar almamaya devam ediyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 10, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyindeki idare, dün yaptığı toplantısında Kıbrıs Cumhuriyeti’nde çalışan işçilerle ilgili yine karar almadı.

Bakanlar Kurulu, koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan kısıtlamaların kaldırılması ve normalleşme süreciyle ilgili konular yanında bazı başka konularda da kararlar aldı. Cezai işlemi olmayan süresi geçmiş ehliyet konusunda ceza uygulamama kararı dahi alan Bakanlar Kurulu, güneydeki işçileri ölüme terk etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık