AktüelPolitikaBakan Atakan tüccar gibi: “Kameralar gayet güzel tahsilat yapıyor”

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan "devrede olmadığı" iddia edilen Lefkoşa-Girne Point to point hız kamerasının devrede olduğunu açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 13, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan “devrede olmadığı” iddia edilen Lefkoşa-Girne Point to point hız kamerasının devrede olduğunu açıkladı.

Kıbrıs Postası’nın aktarımına göre Kıbrıs TV’de Ali Baturay’ın programına konuk olan Atakan konuyla ilgili soruya “kameramız devrede ve gayet güzel tahsilat yapıyor” dedi.

Atakan’ın açıklamaları sosyal medyada tepki çekti. Bakan’ın açıklamalarını ‘bir tüccar kafasıyla yapılmış’ açıklamalara benzetildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık