AktüelGazedda'nın GündemiBAGEP Danışma Kurulu oluşturuldu

Gençlerin sorunlarına daha hızlı ulaşmak ve çözümlemek için Bağımsız Gençlik Platformu çatısı altında Danışma Kurulu oluşturuldu!
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 15, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Gençlerin sorunlarına daha hızlı ulaşmak ve çözümlemek için Bağımsız Gençlik Platformu çatısı altında Danışma Kurulu oluşturuldu!

Bağımsız Gençlik Platformu tüzüğünde yer alan Danışma Kurulu maddesi çerçevesinde Yönetim, Disiplin, Denetim Kurulları, temsilciliklerden ve dernek amaçlarına katkı yapabilecek üyelerden oluşan Danışma kurulu kuruldu.

Kurul, temsilciler ile ilgili Yönetim Kurulu üyesi arasındaki bağı kurup daha hızlı etkin bir şekilde gençlerin sorunlarına vakıf olma ve çözüme ulaştırabilme konusunda tavsiye kararları alma niteliği taşıyor.

Danışma Kurulu şu isimlerden oluşturuldu:

Cemür Soykök,

Çağrı Mumcu,

Doğukan Manalı,

Doğukan Özçelik,

Dilara Keseroğlu,

Ecem Namıkkemaloğlu,

Figen Nay,

Gülay Karataş,

Hakkı Çinkılıç,

Hilmi Arıca,

Hüseyin Aran,

Melisa Zabitler,

Oğuz Dağlı.

Bağımsız Gençlik Platformu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Danışma Kurulu dışında halihazırda faal olan komitelerimiz,

COVID-19 Bilgilendirme Komitesi, Coronavirus kapsamında grubu bilinçlendirmek ve bilgi kirliliğini önlemek adına tıp,paramedik ve diğer sağlık bilimi dallarında öğrenim gören arkadaşlarımızdan oluşan bir komitedir.

Yayın Komitesi, başlattığımız canlı yayınlara yön vermek adına oluşturulan bir komitedir.

Etkinlik Komitesi, ilerleyen vadede yapılacak olan etkinliklere yön vermek amaçlı faaliyette olan komitedir.

Ayrıca Lise Temsilciliklerimizin, Lise öğrencilerine yönelik başlattığı ve amacı Liseli öğrencilerin kafasındaki soru işaretlerini gidermek adına yapılan çalışmanın devam ettiğini forma bagepcy.org’dan ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık