AktüelGazeddablogNecmettin ÇapaAyşe Aşkımız Psikopata Bağlandı | Necmettin Çapa

Merhaba Gazddakıbrıs okurları, merhaba “eylemi illegal, aşkı illegal, yaşamı illegal” toprakların yüreği güzel insanları, merhaba… Size olan hasretimin en derin duyguları ile kocaman merhabalar diyorum. Siz 44 yıl oldu “Ayşe”nin kucağındasınız, bunun 20 yılını da ben de sizin ile beraber “Ayşe”nin kucağında geçirdim. Ayşe sizi sevmediği gibi, beni de sevmedi. Çünkü siz  Ayşe’nin eteklerindeki taşları döktünüz. Bana gelince; ben sadece Kürt oluşum ve Kürt halkı’nın “Kırmızı kitap”taki tabirini ifşa edişimden sevilmedim ve 20 yıl yaşadığım...
Necmettin Çapa Necmettin ÇapaAğustos 17, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Merhaba Gazddakıbrıs okurları, merhaba “eylemi illegal, aşkı illegal, yaşamı illegal” toprakların yüreği güzel insanları, merhaba…

Size olan hasretimin en derin duyguları ile kocaman merhabalar diyorum.

Siz 44 yıl oldu “Ayşe”nin kucağındasınız, bunun 20 yılını da ben de sizin ile beraber “Ayşe”nin kucağında geçirdim. Ayşe sizi sevmediği gibi, beni de sevmedi. Çünkü siz  Ayşe’nin eteklerindeki taşları döktünüz.

Bana gelince; ben sadece Kürt oluşum ve Kürt halkı’nın “Kırmızı kitap”taki tabirini ifşa edişimden sevilmedim ve 20 yıl yaşadığım Victoria sokakta 11.01.2011 sabahı, adalet dışı demiyorum, çünkü adaletin olmadığı ve Ayşe’nin hegomonyasından söz ediyorum, onun için de ahlak dışı bir şekilde diyerek,  apar topar Ayşe’nin anavatanına, adrese teslim bir şekilde paketlediler.

O kadar aceleleri vardı ki, beni bir yük gemisine bindirmek için olağan üstü çaba harcadılar. Bu olay yaşanırken, beni izleyen yoldaşlarıma da buradan selam yolluyorum. Ali Osman Tabak, Murat Kanatlı, Celal Devrim Önen, Evrim Kamalı…

Çok ama çok hüzünlü bir vedalaşma yaşandı emniyetin arka kapısında. 20 yıl boyunca sizin ile beraber Ayşe’nin kucağında yaşamak, Ayşe’nin ne denli ateşli olduğunu gösterdi bana.

Aslında benim imha sürecim çok ama çok öncelerden başlamıştı, ama Ayşe’nin Kırmızı kitabına dokununca, Ayşe bir anda hiddetlendi ve benim Victoria sokaktaki 20 yıllık yaşamıma son verdi.

Evet bu ahlak dışı saldırıya uğramadan bir hafta önce Yeni Çağ gazetesinde “KIRMIZI KİTAP” diye bir makale yayımlandı.

O makalede Kürt halkı’nın potansiyel tehlike ve potansiyel şüpheli ibaresini detaylı bir şekilde ortaya koydum. Ve bu ibare her Milli Güvenlik toplantısında malesef yenileniyor.

Bin yıllık kardeşiz safsatalarını ezilen kürtler yemiyor artık.

Bak Ortadoğu’nun çamuruna saplanmak, Kıbrıs fethi’ne benzemez, o çamurda debelendikçe batıyorsun.

Kendi halkına “Papaz”ı yutturma felsefesini bırak ve Ortadoğu politikalarının iflasından dolayı ekonomik iflasa yürüdüğünün resmini göster artık.

ÖSO’yu ne zamandan beri maaaşa bağladın?

Binlerce tır ile ÖSO ailelerine ne zamandan beridir erzak gidiyor?

Ayşe Kıbrıs’ta menapoza girdi artık, haberin olsun.

Bu kadar agresifliği ondandır!!!

Ah be Ayşe, ah…

Senin ile aşkımız çok ama çok derinlere dayanıyor…

Senin kırmızılarını gök mavisine çevirmek için, yeni yeni çocuklar doğuyor, hem de bağıra bağıra…

Senin tanklarının gittiği her yerde çocuklar bağıra, bağıra doğuyor.

Hadi be Ayşe, senin menapoz halini bütün ezilen halklar çekiyor. Senin bunalımın nice halkların eziyet içinde yaşamasına mal oluyor.

Gel sen kırmızılarını bir daha masaya koy, koy ki İnkar ve imha zihniyetinin faturasını kendi halkına çektirme.

Bu coğrafyada artık çekilmez bir hal aldın be Ayşe’m…

Aşkımız psikapata bağlandı artık!!

Necmettin Çapa

Necmettin Çapa

Gazeteci

LGBT kitapcık