Ekonomi‘Axel Springer’ Türkiye’den Çekiliyor: Gelişmeler Endişe Verici

Avrupa’nın en büyük yayın şirketlerinden Axel Springer’ın CEO’su Mathias Döpfner, gelişmelerin endişe verici olduğunu belirterek Türkiye pazarından çekileceklerini söyledi. Döpfner, Türkiye’ye yeni yatırım yapmayacaklarını ve Doğan Yayın Holding’de kalan paylarını 2022’ye kadar elden çıkaracaklarını söyledi. Diken’in Businessht.com.tr’den aktardığı habere göre Döpfner, ABD başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi aday Donald Trump’ın seçilmesinin güvensizlik yaratacağını ve ABD seçimlerinden istikrar çıkmasını umduğunu belirtti. Dünya genelinde 30’un üzerinde ülkede 150’den fazla dergi ve gazeteye sahip, Avrupa’nın en büyük yayın şirketi Axel...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 3, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Avrupa’nın en büyük yayın şirketlerinden Axel Springer’ın CEO’su Mathias Döpfner, gelişmelerin endişe verici olduğunu belirterek Türkiye pazarından çekileceklerini söyledi.

Döpfner, Türkiye’ye yeni yatırım yapmayacaklarını ve Doğan Yayın Holding’de kalan paylarını 2022’ye kadar elden çıkaracaklarını söyledi.

Diken’in Businessht.com.tr’den aktardığı habere göre Döpfner, ABD başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi aday Donald Trump’ın seçilmesinin güvensizlik yaratacağını ve ABD seçimlerinden istikrar çıkmasını umduğunu belirtti. Dünya genelinde 30’un üzerinde ülkede 150’den fazla dergi ve gazeteye sahip, Avrupa’nın en büyük yayın şirketi Axel Springer’ın yıllık gelirinin yaklaşık 1 milyar dolar olduğu biliniyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık