PolitikaAvrupa Komisyonu’ndan Kıbrıs’a Uyarı

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Cumhuriyeti’ne, AB tüzüklerini ihlal ettiği 4 konuda iki aylık süre tanıdı ve bu süre içerisinde uyum sağlanmaması halinde, AB Mahkemesi’nde Kıbrıs aleyhinde dava açılacağını bildirdi. Fileleftheros gazetesi, Kıbrıs’a, atıkların idaresi ve önlenmesi, tütün ürünlerinin kullanımı, su, doğalgaz, elektrik akımı ve ısı tüketimi ölçüm cihazlarının kalibrasyonunun AB’dekilerle uyumlu olması ve kamu ihaleleriyle ilgili 3 yeni tüzüğe uyum sağlanması konularında uyarıda bulunulduğunu yazdı. Haberde, Avrupa Komisyonu’nun, Kıbrıs’ın bu uyarılara karşılık vermemesi durumunda, AB Mahkemesi’nde...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 9, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Cumhuriyeti’ne, AB tüzüklerini ihlal ettiği 4 konuda iki aylık süre tanıdı ve bu süre içerisinde uyum sağlanmaması halinde, AB Mahkemesi’nde Kıbrıs aleyhinde dava açılacağını bildirdi.

Fileleftheros gazetesi, Kıbrıs’a, atıkların idaresi ve önlenmesi, tütün ürünlerinin kullanımı, su, doğalgaz, elektrik akımı ve ısı tüketimi ölçüm cihazlarının kalibrasyonunun AB’dekilerle uyumlu olması ve kamu ihaleleriyle ilgili 3 yeni tüzüğe uyum sağlanması konularında uyarıda bulunulduğunu yazdı.

Haberde, Avrupa Komisyonu’nun, Kıbrıs’ın bu uyarılara karşılık vermemesi durumunda, AB Mahkemesi’nde dava açma yetkisinin bulunduğu kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık