AktüelEkolojiAvcıoğlu: Yakıt kirli ve zehirli; zehirleniyoruz

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-tek) eski Asbaşkanı Yusuf Avcıoğlu, alınması planlanan yakıtın analiz değerlerini paylaşarak, yetkilileri istifaya çağırdı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 17, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-tek) eski Asbaşkanı Yusuf Avcıoğlu, alınması planlanan yakıtın analiz değerlerini paylaşarak, yetkilileri istifaya çağırdı.

Sosyal medya hesabından SGS‘de yapılan analiz sonuçlarını paylaşan Avcıoğlu, “Getirilen yakıt kirli ve zehirli. Zehirleniyoruz demiştik” dedi.

Avcıoğlu, “Ne demişti Erhan Arıklı ve ekibi? Yakıt kaliteli. Buyurun yakıt analiz sonuçları. Birçok değer limit dışı” ifadelerini kullandı.

“Biraz onurunuz varsa istifa edersiniz”

“Bu halka yalan söylerken, vatandaşı zehirlerken, jeneratörleri bozan bu yakıtı kullanırken hiç mi yüzünüz kızarmıyor mu?” diyen Avcıoğlu, ilgililere seslendi;

“Biraz onurunuz varsa derhal istifa edersiniz”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık