AktüelGazedda'nın GündemiAsya bebek tetkik sonuçlarını evinde bekleyecek

Tedavisini Lefkoşa’nın güneyindeki Makarios Hastanesi’nde sürdüren SMA hastası Asya bebek, tetkik sonuçlarını çıkıncaya kadar evinde olacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 9, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Tedavisini Lefkoşa’nın güneyindeki Makarios Hastanesi’nde sürdüren SMA hastası Asya bebek, tetkik sonuçlarını çıkıncaya kadar evinde olacak. Zolgensma tedavisi uygulanacak Asya Polatlı’ya yapılan ilk tetkiklerin ardından, geçici olarak evine sevk edildiği öğrenildi.

Gelişme ailesi tarafından duyuruldu:

“Asya’mız evinde… ZOLGENSMA tedavimiz için gerekli tetkitlerin sonucu gelene kadar kelebeğimiz evine, kardeşlerinin yanına gidiyor. Çok heyecanlıyız. Bu süreçte ziyaretçi kabul edemeyeceğimizi siz değerli destekçilerimize üzüntüyle bildiririz.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık