AktüelMedya OdasıAsil Nadir iddialara cevap verdi

Kıbrıs Gazetesi yazarlarından Hasan Hastürer ‘Asil Nadir, sakız değil’ başlıklı bugünkü yazısında, hakkındaki iddialarla ilgili Nadir’le görüştüğünü söyleyerek, cevap hakkı olarak gördüğü konuşmayı köşesine taşıdı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 19, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Gazetesi yazarlarından Hasan Hastürer ‘Asil Nadir, sakız değil’ başlıklı bugünkü yazısında, hakkındaki iddialarla ilgili Nadir’le görüştüğünü söyleyerek, cevap hakkı olarak gördüğü konuşmayı köşesine taşıdı.

Susurluk çetesi ve Asil Nadir ile ilgili Cumhuriyet Gazetesi’nin yayımladığı bir röportajı ve Bugün Kıbrıs’ın iddia ettiği ‘Kıbrıs Gazetesi’nin Türkiyeli sermayeye satılacağı’ yönündeki haberleri Nadir’e sorduğunu belirten Hastürer’in yazısı şu şekilde:

“Asil Nadir’le dün sabah telefonda yaklaşık yarım saat konuştuk.

Çok samimi bir sohbet olduğuna inanıyorum.

TBMM Susurluk Komisyonu’nda görev yapan Fikri Sağlar, Susurluk Çetesi’nin Asil Nadir’i İngiltere’den Kıbrıs’a getirmek için 17 milyon 500 bin dolar aldığını söylemiş, Cumhuriyet gazetesine yaptığı açıklamalarda.

Duyduğumda bir an bile gerçek olduğuna inanmadım.

Asil Nadir’in Kıbrıs’a geliş operasyonunda Türkiye’den kimse, para alarak ya da almayarak yer almamıştır.

Bu yazının bütünlüğünde KIBRIS Gazetesi’nin Türkiye’den birilerine satılacağı iddiasını yazmazsam, farklı yorumlara neden olurdum. Asil Nadir’le bu konuyu da konuştum. Net bir şekilde şunu söyledi:

“Böyle bir şey yoktur. Yalandır”

Yazının tamamı için TIKLAYIN

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık