AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberAsgari ücret rezaleti

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, yeni asgari ücretin 2620 TL olarak belirlendiğini duyurdu. 2018’in ilk asgari ücreti, 190 TL’lik bir artışla 2 bin 364 TL olarak belirlenmişti. Yılın ikinci asgari ücreti 256 TL’lik bir artışla belirlendi. Asgari ücret net olarak ise 2280 TL oldu. Ayni bir özel sektör emekçisinin eline geçecek temiz para 2280 TL.        
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 6, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, yeni asgari ücretin 2620 TL olarak belirlendiğini duyurdu.

2018’in ilk asgari ücreti, 190 TL’lik bir artışla 2 bin 364 TL olarak belirlenmişti. Yılın ikinci asgari ücreti 256 TL’lik bir artışla belirlendi.

Asgari ücret net olarak ise 2280 TL oldu. Ayni bir özel sektör emekçisinin eline geçecek temiz para 2280 TL.

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık