AktüelGazeddapodİnsanManşetYaşamARUCAD Art Space’te Gazeddapod deneyimi konuşuldu

Gazeddakıbrıs ve Gazeddapod editörü Hasan Yıkıcı ARUCAD Art Space’te her ay gerçekleşen Voices konuşmalar serisine konuk oldu. Lefkoşa’daki Art Space’te gerçekleşen sohbet buluşmasında, Yıkıcı dünyada ve Kıbrıs’ta podcast yayıncılığından bahsetti. Gazeddapod’un nasıl ortaya çıktığından da bahseden Yıkıcı, podcast yayıncılığının her geçen gün ilgi gördüğünü ve yakın bir gelecekte önemli bir medya mecrası haline dönüşeceğini sözlerine ekledi. Samimi bir ortam da geçen sohbet etkinliği, katılımcılardan gelen soru, görü ve eleştirileri ardından sonra erdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 17, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Gazeddakıbrıs ve Gazeddapod editörü Hasan Yıkıcı ARUCAD Art Space’te her ay gerçekleşen Voices konuşmalar serisine konuk oldu.

Lefkoşa’daki Art Space’te gerçekleşen sohbet buluşmasında, Yıkıcı dünyada ve Kıbrıs’ta podcast yayıncılığından bahsetti. Gazeddapod’un nasıl ortaya çıktığından da bahseden Yıkıcı, podcast yayıncılığının her geçen gün ilgi gördüğünü ve yakın bir gelecekte önemli bir medya mecrası haline dönüşeceğini sözlerine ekledi.

Samimi bir ortam da geçen sohbet etkinliği, katılımcılardan gelen soru, görü ve eleştirileri ardından sonra erdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık