AktüelSanatArıklı’nın kafası çok karıştı

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı’nın dizi konusunda kafasının çok karışık olduğu gözlemlendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 13, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı’nın dizi konusunda kafasının çok karışık olduğu gözlemlendi.  Önce dizinin tarihi bir misyon yerine getirdiğini ve 85 ülkeye Kıbrıs davasını anlattığını ifade eden Arıklı, ardından dizinin bir belgesel olmadığını kaydederek, dizi ile ilgili yapılan eleştirilerin birçoğunun haklı olduğunu söyledi.

Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi ve Enerji Bakanlığı Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Arıklı dizinin oyuncuları ve teknik ekibine yaptığı konuşmada, dizinin tarihi bir misyonu yerine getirerek, 85 ülkeye Kıbrıs davasını anlatacağını söyledi. 

Arıklı açıklamasının devamında bunun dizinin bir belgesel olmadığını da ifade ederek, “eleştirilerin birçoğu doğru ve haklı eleştiriler. Keşke senaryoyu yazan arkadaşlarımız bu gerçek kahramanların yaşadıkları hikayeleri dinleme imkânı bulsalar. Senaryo o zaman çok daha zenginleşir” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık