AktüelMedya OdasıArıklı’dan CTP ve TDP’ye gözdağı!

Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Meclis’te ilk kez konuşacak olması konusunda “bizi tek tanıyan ülkenin Cumhurbaşkanı konuşacak. Siyasi nezaket gereği O’nu dinleme erdemini, nezaketini göstermek zorundasınız” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 14, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Meclis’te ilk kez konuşacak olması konusunda “bizi tek tanıyan ülkenin Cumhurbaşkanı konuşacak. Siyasi nezaket gereği O’nu dinleme erdemini, nezaketini göstermek zorundasınız” dedi.

Arıklı, Erdoğan’ın Meclis’te konuşacak olması konusunda CTP ve TDP’yi ‘özellikle uyardığını’ söyledi. Arıklı, KTV ekranlarında sorulan bir soru üzerine şunları şöyledi:

“Böylesi önemli bir olaya şahitlik etmek isterler diye düşünüyorum. Neticede bizi tek tanıyan ülkenin Cumhurbaşkanı konuşacak. Siyasi nezaket gereği O’nu dinleme erdemini, nezaketini göstermek zorundasınız. Umarım aklı selim galip gelir ve provokasyon olmaz. Hele de katılıp bir provokasyon olursa CTP ve TDP’nin dikkat etmesi gerektiğini ifade ediyorum”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık