PolitikaArif Hasan Tahsin’i Anma Gecesinde “Kıbrıs Eğitim Sistemleri” Paneli Düzenleniyor

Öğretmenler Sendikası (KTÖS) ve Arif Hasan Tahsin Tarih ve Kültür Vakfı, 12 Aralık Pazartesi günü saat 18:00’de KTÖS Lefkoşa Lokali’nde “Arif Hasan Tahsin Anma Gecesi ve Kıbrıs Eğitim Sistemleri” temalı panel düzenleyecek. Panelde KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil, Kıbrıslı Rum Eğitim Sistemi kitabının yazarı Pavlos Pavlou ve akademisyen Niyazi Kızılyürek konuşmacı olarak katkı koyacak. Anma gecesi  resepsiyon ile son bulacak. Ayrıca panel internet üzerinden yayın yapan Mayıs TV’den canlı yayınlanacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 9, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Öğretmenler Sendikası (KTÖS) ve Arif Hasan Tahsin Tarih ve Kültür Vakfı, 12 Aralık Pazartesi günü saat 18:00’de KTÖS Lefkoşa Lokali’nde “Arif Hasan Tahsin Anma Gecesi ve Kıbrıs Eğitim Sistemleri” temalı panel düzenleyecek.

Panelde KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil, Kıbrıslı Rum Eğitim Sistemi kitabının yazarı Pavlos Pavlou ve akademisyen Niyazi Kızılyürek konuşmacı olarak katkı koyacak.

Anma gecesi  resepsiyon ile son bulacak.

Ayrıca panel internet üzerinden yayın yapan Mayıs TV’den canlı yayınlanacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık