AktüelKıbrıs SorunuAra bölgede barış ve birleşik Kıbrıs eylemi

İki Toplumlu Barış İnisiyatifi Birleşik Kıbrıs, “Çözüm, Birleşme ve Barış” sloganıyla Lokmacı barikatında eylem düzenledi. Eylemde Kıbrıslı Türkler ve Kıbrıslı Rumlar, liderlere çözüm ve yeniden birleşme konusunda destek belirtirken, barış ve federasyon talebini yeniledi. Eylemde, hayatını kaybeden, Natalie Christopher için de saygı duruşunda bulunuldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 8, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

İki Toplumlu Barış İnisiyatifi Birleşik Kıbrıs, “Çözüm, Birleşme ve Barış” sloganıyla Lokmacı barikatında eylem düzenledi.

Eylemde Kıbrıslı Türkler ve Kıbrıslı Rumlar, liderlere çözüm ve yeniden birleşme konusunda destek belirtirken, barış ve federasyon talebini yeniledi.

Eylemde, hayatını kaybeden, Natalie Christopher için de saygı duruşunda bulunuldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık