AktüelGazedda'nın GündemiApoel taraftarları tüm geçiş noktalarının kapatılması için eylem yaptı

Lefkoşa’nın güneyinde faşist Apoel’in taraftarları tüm geçiş noktalarının kapatılması için Ledra Caddesi’nde eylem yaptı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 4, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lefkoşa’nın güneyinde faşist Apoel’in taraftarları tüm geçiş noktalarının kapatılması için Ledra Caddesi’nde eylem yaptı.

Pansyfi grubunun bir parçası olan Apoel taraftarları, bu akşam Ledra Caddesi kontrol noktasında Kıbrıs Cumhuriyeti hükümetini, kuzeydeki tüm geçişleri kapatmaya çağıran bir protesto eylemi düzenledi.

Protestocular ellerinde Yunan bayrakları ve üzerinde ’Evet tüm kontrol noktalarını kapatmak için’ bir pankartla sokağa çıktı.

Polis ekipleri de olayı takip etmek için eylem alanındaydı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft