AktüelEkonomi PolitikAP’nin Kıbrıslı milletvekillerinden ortak inisiyatif

Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıslı milletvekillerinin ortak inisiyatifiyle sunulan ve Avrupa Parlamentosu Dışişleri Komisyonu tarafından onaylanan değişiklik önerisiyle Kayıp Şahıslar Komitesi’nin ve İki Toplumlu Kültürel Miras Teknik Komitesi’nin çalışmalarını desteklemek için AB 2020 Bütçesi’nden ayrılacak kaynak 3 milyon Euro arttırılacak. Böylece iki komiteye de çalışmalarına kesintisiz bir biçimde devam etmeleri imkânı sunulacak. Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıslı milletvekillerinin önerisi Avrupa Parlamentosu Bütçe Komisyonu’nda da oylamaya sunulacak. Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıslı milletvekilleri Kıbrıs halkının tümünü on yıllardır ilgilendiren bu yakıcı insani...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 6, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıslı milletvekillerinin ortak inisiyatifiyle sunulan ve Avrupa Parlamentosu Dışişleri Komisyonu tarafından onaylanan değişiklik önerisiyle Kayıp Şahıslar Komitesi’nin ve İki Toplumlu Kültürel Miras Teknik Komitesi’nin çalışmalarını desteklemek için AB 2020 Bütçesi’nden ayrılacak kaynak 3 milyon Euro arttırılacak.

Böylece iki komiteye de çalışmalarına kesintisiz bir biçimde devam etmeleri imkânı sunulacak.

Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıslı milletvekillerinin önerisi Avrupa Parlamentosu Bütçe Komisyonu’nda da oylamaya sunulacak.

Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıslı milletvekilleri Kıbrıs halkının tümünü on yıllardır ilgilendiren bu yakıcı insani konuda AB’nin desteğini de sağlayarak mücadeleye devam etmeye hazır olduklarını dile getirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık