AktüelKıbrıs SorunuPolitikaAP seçimlerinde neden Niyazi Kızılyürek’i destekliyorum? – Esra Aygın (Video)

Gazeteci Esra Aygın’ın AP seçimleri adayı Niyazi Kızılyürek’e destek açıklaması: Dinlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=u10YoTXdzzA   AP seçimleri’nde neden Niyazi Kızılyürek’i destekliyorum? (Türkçe & Ελληνικα with English subtitles) Esra Aygin is a freelance journalist, who extensively covers Cyprus, its politics, people, peace negotiations and reconciliation process. She has a BS in Journalism and Mass Communications from the S.I. Newhouse School of Public Communications at Syracuse University, New York.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 21, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Gazeteci Esra Aygın’ın AP seçimleri adayı Niyazi Kızılyürek’e destek açıklaması:

Dinlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=u10YoTXdzzA

 

AP seçimleri’nde neden Niyazi Kızılyürek’i destekliyorum? (Türkçe & Ελληνικα with English subtitles)

Esra Aygin is a freelance journalist, who extensively covers Cyprus, its politics, people, peace negotiations and reconciliation process. She has a BS in Journalism and Mass Communications from the S.I. Newhouse School of Public Communications at Syracuse University, New York.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık