AktüelEkonomi PolitikPolitikaAP seçimlerinde kayıtlı mıyım?

AP seçimleri yaklaşırken pekçok kişi kayıtlı olup olmadığını sormakta. Kıbrıs Cumhuriyeti seçim merkezinin hazırladığı siteden kayıtlı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Kimlik numaranızı girdikten sonra Rumca Seçim Merkezi yazan bir yazı ile karşılaşılıyor. Bu da en yakın sandıkta oy kullanabileceğiniz anlamına gelmekte. İşte link: Avrupa Seçimleri 2019: Nerede oy Vereceksiniz? Bu sayfa seçim merkezini bulmakta size yardımcı olabilir.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 15, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AP seçimleri yaklaşırken pekçok kişi kayıtlı olup olmadığını sormakta.

Kıbrıs Cumhuriyeti seçim merkezinin hazırladığı siteden kayıtlı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Kimlik numaranızı girdikten sonra Rumca Seçim Merkezi yazan bir yazı ile karşılaşılıyor. Bu da en yakın sandıkta oy kullanabileceğiniz anlamına gelmekte.

İşte link:

Avrupa Seçimleri 2019: Nerede oy Vereceksiniz?

Bu sayfa seçim merkezini bulmakta size yardımcı olabilir.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık