AktüelEkonomi PolitikGazeddapodManşetPolitikaAP seçimleri, temsiliyet ve Kızılyürek – Gazeddapod

Hiçbir yerden haberler yeni bölümüyle yayında. Bugün masaya Niyazi Kızılyürek’in AKEL’den AP adayı gösterilmesinin ardından çıkan temsiliyet tartışması, Kızılyürek’in adaylığının anlamı ve AP seçimlerini yatırdık. Dinlemek için tıklayın: Spreaker AP seçimleri, temsiliyet ve Niyazi Kızılyürek – Hiçbir yerden haberler Bugün masaya Niyazi Kızılyürek’in AKEL’den AP adayı gösterilmesinin ardından çıkan temsiliyet tartışması, Kızılyürek’in adaylığının anlamı, AP seçimlerini yatırdık. Spotify AP seçimleri, temsiliyet ve Niyazi Kızılyürek Bugün masaya Niyazi Kızılyürek’in AKEL’den AP adayı gösterilmesinin ardından çıkan temsiliyet tartışması,...
Hasan Yıkıcı Hasan YıkıcıOcak 27, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Hiçbir yerden haberler yeni bölümüyle yayında. Bugün masaya Niyazi Kızılyürek’in AKEL’den AP adayı gösterilmesinin ardından çıkan temsiliyet tartışması, Kızılyürek’in adaylığının anlamı ve AP seçimlerini yatırdık.

Dinlemek için tıklayın:

Spreaker

AP seçimleri, temsiliyet ve Niyazi Kızılyürek – Hiçbir yerden haberler

Bugün masaya Niyazi Kızılyürek’in AKEL’den AP adayı gösterilmesinin ardından çıkan temsiliyet tartışması, Kızılyürek’in adaylığının anlamı, AP seçimlerini yatırdık.

Spotify

AP seçimleri, temsiliyet ve Niyazi Kızılyürek

Bugün masaya Niyazi Kızılyürek’in AKEL’den AP adayı gösterilmesinin ardından çıkan temsiliyet tartışması, Kızılyürek’in adaylığının anlamı, AP seçimlerini yatırdık.

 

Hasan Yıkıcı

Hasan Yıkıcı

Hasan Yıkıcı, 1987 Pendaya - Yeşilyurt doğumlu. DAÜ İletişim Fakültesi gazetecilik bölümü mezunu. Havadis, Afrika, Gazete 360, Kıbrıs Postası ve Yenidüzen gazetelerinde çalıştı. Şu an DEV-İŞ'te görev yapmaktadır.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft