AktüelEkonomi PolitikKıbrıs SorunuManşetPolitikaTemasAP için 2001’den itibaren kimlik alanlar oy kullanabilecek

AP seçim ofisinden elde edilen bilgiye göre, 2001’den sonra Kıbrıs Cumhuriyeti kimlik kartı alan Kıbrıslı Türkler AP seçimlerinde oy kullanabilecek. Kıbrıs Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı: Öte yandan Bakanlık, adresinin doğru biçimde kayıtlı olmadığından şüphelenen Kıbrıslı Türklerin ise 9 Nisan’a kadar Kaza Amiri Merkezi’ne veya Vatandaş Hizmet Merkezi’ne giderek kayıt yenilmesi yapması çağrısında bulundu.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 21, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

AP seçim ofisinden elde edilen bilgiye göre, 2001’den sonra Kıbrıs Cumhuriyeti kimlik kartı alan Kıbrıslı Türkler AP seçimlerinde oy kullanabilecek.

Kıbrıs Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı:

Öte yandan Bakanlık, adresinin doğru biçimde kayıtlı olmadığından şüphelenen Kıbrıslı Türklerin ise 9 Nisan’a kadar Kaza Amiri Merkezi’ne veya Vatandaş Hizmet Merkezi’ne giderek kayıt yenilmesi yapması çağrısında bulundu.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..