koronavirusAntonis, virüsten nasıl kurtulduğunu anlattı

İyileşmesinin ardından taburcu edilen Baf'taki taksi şoförü Antonis, Alpha TV'ye deneyimlerini anlattı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 23, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İyileşmesinin ardından taburcu edilen Baf’taki taksi şoförü Antonis, Alpha TV’ye deneyimlerini anlattı.

Gazimağusa Hastanesi’nde tedavi edilmesinin ardından taburcu olan ve şu anda evinde tecrit halinde olan Antonis, deneyimlerini kamuoyuyla paylaştı.

Antonis yaptığı açıklamada, çok sayıda yolcuyu sürdüğü için virüsü nasıl kaptığından emin olmadığını ifade ederek, hatalığın ağır grip belirtileri ile başladığını, kendisine antibiyotik verildiğini ancak durumunun daha da kötüleşmesinin ardından 1420’yi aradığını ve kendisine yapılan testin pozitif çıktığını söyledi.

Antonis kemoterapi sürecinde olan bir kişi olarak, böyle bir durumun kendisinde şok etkisi yarattığını, Mağusa Hastanesi’nde kaldığı süre içinde, her an bunun sonu olduğunu düşündüğünü ancak devam etmesini sağlayan şeyin inancı olduğunu kaydetti.

Antonis yaptığı açıklamada, kendisine bakan doktor ve sağlık çalışanlarına da teşekkür ederken, halkın yetkililerin talimatlarına uyması, panik yapmaması ve sakin kalması için mesaj da verdi.

O Kύπριος που νίκησε τον κορωνοϊό

Subscribe: https://goo.gl/zXmyZd Συνδέσου στο AlphaNews Live: Subscribe: https://goo.gl/zXmyZd Website: https://alphanews.live/ Facebook: https://www.faceboo…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık