AktüelDünyaAnonymous, Elon Musk’ı tehdit etti

Anonymus'un videosunda "Ortamın en akıllısı olduğunu sanabilirsin, ama şimdi kendine denk bir rakip buldun" ifadeleri yer aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 6, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Anonymus’un videosunda “Ortamın en akıllısı olduğunu sanabilirsin, ama şimdi kendine denk bir rakip buldun” ifadeleri yer aldı.

Hacker grubu Anonymous kripto para piyasasını manipüle ettiği gerekçesiyle Elon Musk’ı tehdit etti.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk sosyal medyada yaptığı kripto para paylaşımları nedeniyle eleştiri toplamıştı.

Elon Musk yalnızca yatırımcılar tarafından değil, ünlü hacker grubu Anonymous tarafından da tepki aldı. Ünlü hacker grubu Anonymous Elon Musk ’ı YouTube hesabında paylaştığı bir videoyla tehdit etti.

Videoda şu ifadeler yer aldı:

Twitter’da paylaştığın gönderilerin yorumlarında görüldüğü üzere, kripto para piyasasıyla oynadığın oyunlar milyonlarca hayatı mahvetti. Milyonlarca yatırımcı hayatlarını düzeltmek için kripto para gelirlerine umut bağlamıştı. Çalınmış Güney Afrika topraklarında, ırksal pozitif ayrımcılığa uğradığın zümrüt madenlerinin ortasında doğduğun ve dünyadaki çalışan kesiminin çektiği sıkıntılar hakkında en ufak fikrin olmadığı için bu, senin asla anlayamayacağın bir şey.” ifadeleriyle açıklamalarına devam eden Anonymous, “Ortamın en akıllısı olduğunu sanabilirsin, ama şimdi kendine denk bir rakip buldun. Biz Anonymous’uz. Biz bir orduyuz. Bizi bekleyin.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık