AktüelEditoryalGazedda'nın GündemiANKET: Hükümet neden düştü?

Bundan sonra ne olacak tartışmaları ve hükümetin düşmesine yönelik çeşitli senaryolar kounşulurken, GazeddaKırbıs olarak daha sosyal medyada anket başlattık. Ankette “Hükümetin Serdar Denktaş’ın arazi meselesi yüzünden düştüğüne inanıyor musunuz?” sorusunu sorduk ve sadece “Evet veya “Hayır” seçeneklerini verdik. Dün akşam başlattığımız ankette son durum ise 26 “Evet” cevabına karşı 178 “Hayır” cevabı verildi. Ankete toplam katılım saat 11:30 itibariyle 204 kişi. Ankete katılmak için:    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 10, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bundan sonra ne olacak tartışmaları ve hükümetin düşmesine yönelik çeşitli senaryolar kounşulurken, GazeddaKırbıs olarak daha sosyal medyada anket başlattık.

Ankette “Hükümetin Serdar Denktaş’ın arazi meselesi yüzünden düştüğüne inanıyor musunuz?” sorusunu sorduk ve sadece “Evet veya “Hayır” seçeneklerini verdik.

Dün akşam başlattığımız ankette son durum ise 26 “Evet” cevabına karşı 178 “Hayır” cevabı verildi. Ankete toplam katılım saat 11:30 itibariyle 204 kişi.

Ankete katılmak için:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık