AktüelPolitikaAndros Kiprianu AKEL Genel Sekreterliğine yeniden aday

AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, AKEL Genel Sekreterliğine yeniden aday olduğunu açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 3, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, AKEL Genel Sekreterliğine yeniden aday olduğunu açıkladı.

AKEL Genel Sekreteri Kiprianu, Haziran 2020’de yapılacak Olağan Kıbrıs Kongresi’nde partinin genel sekreterliğine yeniden aday olduğunu söyledi.

Son zamanlarda yakın çalışma arkadaşlarıyla konuyu değerlendirdiğini belirten Andros Kiprianu, Haziran 2020’de yapılacak kongrede yeniden seçilecek AKEL Merkez Komitesi’ne aday olmaya karar verdiğini söyledi.

AKEL Genel Sekreteri parti tüzüğünün genel sekreterliğe yeniden aday olmayı engellemediğini ifade ederek, yeniden aday olmaya karar vermesinde etkili olan nedenlerden birinin Kıbrıs sorununda yaşanan gelişmeler olduğunu vurguladı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık