AktüelMüzakerelerAnastasiadis, Ulusal Konsey Yerine Partileri Tek Tek Bilgilendirecek

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis Ulusal Konseyi toplamayacak. Anastasiadis siyasi parti liderlerini tek tek bilgilendirecek. Politis Gazetesi’nin haberine göre bugün sabah PIK’de açıklamalarda bulunan Sözcü Nikos Hristodulidis, Anastasiadis’in İsviçre’nin Mont Pelerin kasabasına gitmeden önce parti liderlerini tek tek bilgilendirmeyi planladığını söyledi. Hristodulidis ayrıca müzakerelerin daha önce belirtildiği gibi Cenevre’de değil Mont Pelerin’da devam edeceğini de doğruladı. TSİPRAS İLE GÖRÜŞME Hristodulis ayrıca, Nikos Anastasiadis’in Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile Çarşamba günü 18.00’de Atina’da bir araya geleceğini twitter...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis Ulusal Konseyi toplamayacak. Anastasiadis siyasi parti liderlerini tek tek bilgilendirecek.

Politis Gazetesi’nin haberine göre bugün sabah PIK’de açıklamalarda bulunan Sözcü Nikos Hristodulidis, Anastasiadis’in İsviçre’nin Mont Pelerin kasabasına gitmeden önce parti liderlerini tek tek bilgilendirmeyi planladığını söyledi.

Hristodulidis ayrıca müzakerelerin daha önce belirtildiği gibi Cenevre’de değil Mont Pelerin’da devam edeceğini de doğruladı.

TSİPRAS İLE GÖRÜŞME

Hristodulis ayrıca, Nikos Anastasiadis’in Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile Çarşamba günü 18.00’de Atina’da bir araya geleceğini twitter aracılığıyla duyurdu.

NikosChristodoulides on Twitter

Συναντηση Προεδρου @AnastasiadesCY και Πρωθυπουργου @atsipras στην #Αθηνα, Τεταρτη, 16/11, 18:00, #Κυπριακο

Anastasiadis, Tsipras’ın yanı sıra, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos ve ana muhalafet Yeni Demokrasi Partisi Başkanı Kyriakos Mitsotakis ile de görüşecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık