AktüelMüzakerelerAnastasiadis, Tusk ve Schulz ile Kıbrıs Sorununu Görüştü

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk ve Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. NikosChristodoulides on Twitter Now: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #EP President @MartinSchulz, #CyprusProblemTalks NikosChristodoulides on Twitter NOW: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #EUCO President @eucopresident, #CyprusProblemTalks Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis, twitter hesabı aracılığıyla, Anastasiadis’in Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tsuk ve AP Başkanı Martin Schult ile birer telefon görüşmesi yaparak Mont Pelerin müzakereleri konusunda bilgi verdiğini...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 23, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk ve Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

NikosChristodoulides on Twitter

Now: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #EP President @MartinSchulz, #CyprusProblemTalks

NikosChristodoulides on Twitter

NOW: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #EUCO President @eucopresident, #CyprusProblemTalks

Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis, twitter hesabı aracılığıyla, Anastasiadis’in Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tsuk ve AP Başkanı Martin Schult ile birer telefon görüşmesi yaparak Mont Pelerin müzakereleri konusunda bilgi verdiğini duyurdu.

Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk ise twitter hesabından yaptığı açıklamada Anastasiadis’e Kıbrıs’ın yeniden birleştirilmesi çabalarında desteğini belirtti.

Donald Tusk on Twitter

Phone call with @AnastasiadesCY. I expressed my support for his efforts in Cyprus reunification efforts

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık