MüzakerelerAnastasiadis, Tsipras ve Guterres’le Telefon Görüşmesi Gerçekleştirdi

Kıbrıs Konferansı çerçevesinde Cenevre’de bulunan Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ve BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefon görüşmesi gerçekleşti. Anastasiadis’in Tsipras ve Guterres ile ayrı ayrı yaptığı telefon görüşmelerini Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis twitter hesabından duyurdu. NikosChristodoulides on Twitter Now: Τηλεφωνικη Επικοινωνια Προεδρου @AnastasiadesCY και Πρωθυπουργου @atsipras, #ConferenceOnCyprus NikosChristodoulides on Twitter Now: Telephone conversation of #Cyprus President @AnastasiadesCY and #UNSG @antonioguterres, #ConferenceOnCyprus
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 8, 2017
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Kıbrıs Konferansı çerçevesinde Cenevre’de bulunan Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ve BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefon görüşmesi gerçekleşti.

Anastasiadis’in Tsipras ve Guterres ile ayrı ayrı yaptığı telefon görüşmelerini Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis twitter hesabından duyurdu.

NikosChristodoulides on Twitter

Now: Τηλεφωνικη Επικοινωνια Προεδρου @AnastasiadesCY και Πρωθυπουργου @atsipras, #ConferenceOnCyprus

NikosChristodoulides on Twitter

Now: Telephone conversation of #Cyprus President @AnastasiadesCY and #UNSG @antonioguterres, #ConferenceOnCyprus

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft