AktüelMüzakerelerAnastasiadis: Öneri Tatmin Edici Değil | #ConferenceonCyprus | #CransMontana

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Türk tarafının güvenlik ve garantilerle ilgili sunduğu önerinin tatmin edici bir öneri olmadığını açıkladı. KHA’nın haberine göre Anastasiadis,  Kıbrıs konferansın ilk günkü oturumunun tamamlanmasının ardından, Crans- Montana’da yapılan konferansın gerçekleştiği binadan ayrılmadan önce basına yukarıdaki açıklamayı yaptı. Anastasiadis, BM Genel Sekreteri’nin yardımcısı Jeffrey Feltman tarafından üç soru yapıldığını ifade ederek, ”söz konusu soruları yarın yanıtlayacağız” dedi. Soruların ne hakkında olduğuyla ilgili bir soruya Anastasiadis, “sorular garantiler konusundaki alternatif öneriler hakkındadır” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 28, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Türk tarafının güvenlik ve garantilerle ilgili sunduğu önerinin tatmin edici bir öneri olmadığını açıkladı.

KHA’nın haberine göre Anastasiadis,  Kıbrıs konferansın ilk günkü oturumunun tamamlanmasının ardından, Crans- Montana’da yapılan konferansın gerçekleştiği binadan ayrılmadan önce basına yukarıdaki açıklamayı yaptı.

Anastasiadis, BM Genel Sekreteri’nin yardımcısı Jeffrey Feltman tarafından üç soru yapıldığını ifade ederek, ”söz konusu soruları yarın yanıtlayacağız” dedi.

Soruların ne hakkında olduğuyla ilgili bir soruya Anastasiadis, “sorular garantiler konusundaki alternatif öneriler hakkındadır” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık