AktüelMüzakerelerAnastasiadis: #MontPelerin’a Son Aşamaya Götürecek Koşulları Yaratmak Umuduyla Gidiyorum

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Mont Pelerin’a daha fazla ilerleme başarma kararlılığı ve sorunu çözüme ulaştıracak son aşamaya götürecek koşulları yaratmak umuduyla  gideceğini açıkladı. Temsilciler Meclisi’nde temsil edilen parti liderlerini bilgilendirdikten sonra Cumhurbaşkanlığı Sarayından ayrılırken basın mensuplarına açıklamada bulunan Nikos Anastasiadis, “Mont Pelerin’a daha fazla ilerleme başarmak için çalışma kararlığıyla, niye olmasın, nihai bir çözüme ulaştıracak son aşamaya götürecek koşulları yaratmak umuduyla” gideceğini açıkladı. Anastasiadis, temsil ettiği Kıbrıslı Rumların endişe ve kaygılarını ve parti liderlerinin görüşlerini göz ardı...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 19, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Mont Pelerin’a daha fazla ilerleme başarma kararlılığı ve sorunu çözüme ulaştıracak son aşamaya götürecek koşulları yaratmak umuduyla  gideceğini açıkladı.

Temsilciler Meclisi’nde temsil edilen parti liderlerini bilgilendirdikten sonra Cumhurbaşkanlığı Sarayından ayrılırken basın mensuplarına açıklamada bulunan Nikos Anastasiadis, “Mont Pelerin’a daha fazla ilerleme başarmak için çalışma kararlığıyla, niye olmasın, nihai bir çözüme ulaştıracak son aşamaya götürecek koşulları yaratmak umuduyla” gideceğini açıkladı.

Anastasiadis, temsil ettiği Kıbrıslı Rumların endişe ve kaygılarını ve parti liderlerinin görüşlerini göz ardı etmediğine işaret ederek, parti liderleriyle yaptığı görüşmenin, “anlaşmazlıklara rağmen özellikle verimli, kesinlikle yapıcı” olduğunu vurguladı. Anastasiadis, ifade edilen “fikir, endişe ve önerileri” yaratıcı bir çerçevede dinleme olanağı bulduğunu belirtti.

Anastasiadis, anlaşmaya yakın olup olunmadığı yönündeki bir soruya, “izin verin, size daha fazlasını Salı günü söyleyeyim” yanıtını verdi.

kha

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık