MüzakerelerAnastasiadis, #MontPelerin’a Gitmek Üzere Yarın Adadan Ayrılacak

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Kıbrıs sorununa bir çözüm bulunması amacıyla yapılan müzakereler çerçevesinde Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ile toprak konusunu görüşmek amacıyla cumartesi günü İsviçre`ye hareket edecek. KHA’ya göre, Anastasiadis İsviçre`de Mont Pelerin`da 20-21 Kasım tarihleri arasında Akıncı ile toprak konusunu görüşecek. Anastasiadis`e Mont Pelerin müzakerelerinde Kıbrıslırum müzakereci Andreas Mavroyannis, hükümet sözcüsü Nikos Hristodulides, hükümet sözcü vekili Viktoras Papadopoulos, Erato Kozakou Markoulli, Polis Poliviou, Kipros Hrisostomides, Panayiotis Demetriou, Nikos Kleanthous, Toumazos Tselepis, Marios Eliades ve...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 18, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Kıbrıs sorununa bir çözüm bulunması amacıyla yapılan müzakereler çerçevesinde Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ile toprak konusunu görüşmek amacıyla cumartesi günü İsviçre`ye hareket edecek.

KHA’ya göre, Anastasiadis İsviçre`de Mont Pelerin`da 20-21 Kasım tarihleri arasında Akıncı ile toprak konusunu görüşecek.

Anastasiadis`e Mont Pelerin müzakerelerinde Kıbrıslırum müzakereci Andreas Mavroyannis, hükümet sözcüsü Nikos Hristodulides, hükümet sözcü vekili Viktoras Papadopoulos, Erato Kozakou Markoulli, Polis Poliviou, Kipros Hrisostomides, Panayiotis Demetriou, Nikos Kleanthous, Toumazos Tselepis, Marios Eliades ve Andreas Hatjiraftis eşlik edecekler.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık