AktüelMüzakerelerAnastasiadis ile Tsipras Güvenlik ve Garantileri Görüşecek

Kıbrıslırum Lider Nikos Anastasiadis, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile güvenlik ve garanti konularını ele almak için 14 Aralık’ta bir araya gelecek. Anastasiadis ile Tsipras arasında yapılacak görüşmeye iki tarafın dışişleri bakanları da katılacak. Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis, Anastasiadis’in 14 Aralık günü Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile güvenlik ve garanti konularını ele almak için bir görüşme gerçekleştireceğini  duyurdu. İki ülkenin dışişleri bakanları Yunannis Kasulidis ve Nikos Kotzias’ın da katılacağını, bu görüşmede  bu iki konuda somut planlama yapılacağını belirtti....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 8, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum Lider Nikos Anastasiadis, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile güvenlik ve garanti konularını ele almak için 14 Aralık’ta bir araya gelecek. Anastasiadis ile Tsipras arasında yapılacak görüşmeye iki tarafın dışişleri bakanları da katılacak.

Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis, Anastasiadis’in 14 Aralık günü Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile güvenlik ve garanti konularını ele almak için bir görüşme gerçekleştireceğini  duyurdu. İki ülkenin dışişleri bakanları Yunannis Kasulidis ve Nikos Kotzias’ın da katılacağını, bu görüşmede  bu iki konuda somut planlama yapılacağını belirtti.

Hristodulidis RİK/PIK’e yaptığı açıklamada ayrıca  Anastasiadis’in görüşmelere korktuğu için dönmediğini söyledi ve Ulusal Konsey toplantısında Kıbrıs sorununda  şu anda var olan duruma ilişkin sunum yaptığını belirtti.

Kıbrısrum tarafının  Cenevre’ye hiçbir durumda korkuyla gitmediğini ifade ederken siyasi parti liderlerinin de Anastasiadis’e yardım etmek ve uğraşılarını destek vermek için kendisine eşlik edeceklerini dile getirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık