MüzakerelerAnastasiadis-Hrisostomos, Kıbrıs Sorunundaki Gelişmeleri Ele Aldı

Kıbrıs Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu Hrisostomos dün Lefkoşa’nın güneyinde Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis ile Kıbrıs sorununu görüştü. Anastasiadis ile Hrisostomos, 1 saatin üzerinde süren görüşmede, Kıbrıs sorunundaki gelişmeleri ele aldı. Hrisostomos, İsviçre müzakereleri konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını ve Anastasiadis’e ayakları üzerinde durmasını öğütleyerek, kilisenin her zamanda arkasında olduğunu söylediğini belritti. Halkın ve ülkenin iyliği için başarıyla ulaşmasını dilediğini ifade etti. İsviçre müzakereleriyle ilgili Anastasiadis’in ne söylediğiyle ilgili soruya ise, Anastasiadis’in görüşlerini bildiğini ve nihai kararın sadece Kıbrıs Rum tarafına...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 2, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu Hrisostomos dün Lefkoşa’nın güneyinde Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis ile Kıbrıs sorununu görüştü.

Anastasiadis ile Hrisostomos, 1 saatin üzerinde süren görüşmede, Kıbrıs sorunundaki gelişmeleri ele aldı.

Hrisostomos, İsviçre müzakereleri konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını ve Anastasiadis’e ayakları üzerinde durmasını öğütleyerek, kilisenin her zamanda arkasında olduğunu söylediğini belritti. Halkın ve ülkenin iyliği için başarıyla ulaşmasını dilediğini ifade etti.
İsviçre müzakereleriyle ilgili Anastasiadis’in ne söylediğiyle ilgili soruya ise, Anastasiadis’in görüşlerini bildiğini ve nihai kararın sadece Kıbrıs Rum tarafına değil diğer tarafa da bağlı olduğu cevabını verdi.
rik
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık