MüzakerelerAnastasiadis Cenevre’ye 36 Kişilik Heyetle Gidiyor

Kıbrıslı Rum lider Nikos Anastasiadis, Cenevre’ye 36 kişilik heyetle gidiyor. Heyette eski liderler Yorgos Vasiliu ile Dimitris Hristofyas da yer alacak. Simerini gazetesi konuya ilişkin haberini “Cenevre’ye Gidecek Heyetler Belirleniyor – Anastasiadis Kıbrıs Sorunu Konferansına 36 Kişilik Heyetle Gidiyor – Partiler Cenevre’ye Temkinli Gidiyor” başlıkları altında verdi. Gazete, Anastasiadis’in Cenevre’ye, kendi müzakere heyetinin yanı sıra, ELAM hariç siyasi partilerin başkanları ve eski liderler Dimitris Hristofyas ve Yorgos Vasiliu’dan oluşan, toplamda 36 kişiyle gideceğini aktardı. Politis ise,...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 6, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslı Rum lider Nikos Anastasiadis, Cenevre’ye 36 kişilik heyetle gidiyor. Heyette eski liderler Yorgos Vasiliu ile Dimitris Hristofyas da yer alacak.

Simerini gazetesi konuya ilişkin haberini “Cenevre’ye Gidecek Heyetler Belirleniyor – Anastasiadis Kıbrıs Sorunu Konferansına 36 Kişilik Heyetle Gidiyor – Partiler Cenevre’ye Temkinli Gidiyor” başlıkları altında verdi.

Gazete, Anastasiadis’in Cenevre’ye, kendi müzakere heyetinin yanı sıra, ELAM hariç siyasi partilerin başkanları ve eski liderler Dimitris Hristofyas ve Yorgos Vasiliu’dan oluşan, toplamda 36 kişiyle gideceğini aktardı.

Politis ise, Cenevre’ye gitmeyeceği kesin olan tek partinin ELAM olduğu, Papadopulos, Lillikas, Teoharus ve Yorgallas’ın konferansa gidecek heyette yer alacaklarını açıklamalarına karşın dün akşam geç saatlere kadar Çevreciler ve EDEK’ten kesin bir açıklama ulaşmadığı vurgulandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık