MüzakerelerAnastasiadis, Atina’da 7 Siyasi Partinin Liderleriyle Ayrı Ayrı Görüşecek

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Atina’da Kıbrıs sorununda gelinen aşamayla ilgili temaslarda bulunmak amacıyla bugün (16.11.2016) adadan ayrılıyor. Anastasiadis, Yunanistan ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopoulos, Syriza Başkanı ve Başbakan Aleksis Tsipras ve siyasi liderler ile ayrı ayrı görüşecek. Anastasiades, çarşamba günü öğleden sonra Tsipras ile görüşecek ve ardından Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopoulos ile bir araya gelecek. Anastasiadis, çarşamba akşamı ise Yeni Demokrasi partisi Başkanı Kyriakos Mitsotakis ile görüşecek. Anastasiadis, 17 Kasım perşembe günü ise Demokratik Birlik Başkanı Bayan Fofi...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 15, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Atina’da Kıbrıs sorununda gelinen aşamayla ilgili temaslarda bulunmak amacıyla bugün (16.11.2016) adadan ayrılıyor. Anastasiadis, Yunanistan ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopoulos, Syriza Başkanı ve Başbakan Aleksis Tsipras ve siyasi liderler ile ayrı ayrı görüşecek.

Anastasiades, çarşamba günü öğleden sonra Tsipras ile görüşecek ve ardından Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopoulos ile bir araya gelecek.

Anastasiadis, çarşamba akşamı ise Yeni Demokrasi partisi Başkanı Kyriakos Mitsotakis ile görüşecek.

Anastasiadis, 17 Kasım perşembe günü ise Demokratik Birlik Başkanı Bayan Fofi Yennimata, Yunanistan Komünist Partisi Genel Sekreteri Demetris Koutsoumbas, Potami Partisi Başkanı Stavros Theodorakis, ANEL Başkanı Panayiotis Kammenos ve Merkezciler Birliği Başkanı Vasilios Leventis ile bir dizi görüşmede bulunacak.

Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis ve Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis Anastasiadis’e Yunanistan ziyaretinde eşlik edecekler.

Anastasiadis’in 17 Kasım tarihinde adaya dönmesi bekleniyor.

kha

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık