AktüelMüzakerelerAnastasiadis Askeri Helikopterle Cenevre’den Crans Montana’ya Gitti

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, bugün öğle saatlerinde Cenevre havalimanına vardı. Anastasiadis, devamla İsviçre hükümetine ait olan askeri helikopterle Crans Montana’ya hareket etti. Anastasiadis, salı akşamı BM Genel Sekreteri’nin yardımcısı Jeffrey Feltman’ın katılacağı BM tarafından verilen akşam yemeğine katılacak. Askeri helikoptere Anastasiades dâhil eşi Andri Anastasiadis, Başsavcı Kostas Klerides, Hükümet sözcüsü yardımcısı Viktoras Papadopoulos, Cumhurbaşkanı müsteşarı Vasilis Palmas ve Anastasiades’in diplomatik ofisinin üyesi Pantelis Pantelides de bindiler. BM tarafından verilecek akşam yemeğine iki lider ve altı...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 27, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, bugün öğle saatlerinde Cenevre havalimanına vardı. Anastasiadis, devamla İsviçre hükümetine ait olan askeri helikopterle Crans Montana’ya hareket etti.

Anastasiadis, salı akşamı BM Genel Sekreteri’nin yardımcısı Jeffrey Feltman’ın katılacağı BM tarafından verilen akşam yemeğine katılacak.

Askeri helikoptere Anastasiades dâhil eşi Andri Anastasiadis, Başsavcı Kostas Klerides, Hükümet sözcüsü yardımcısı Viktoras Papadopoulos, Cumhurbaşkanı müsteşarı Vasilis Palmas ve Anastasiades’in diplomatik ofisinin üyesi Pantelis Pantelides de bindiler.

BM tarafından verilecek akşam yemeğine iki lider ve altı kişilik heyetleri ile garantör ülkelerin Dışişleri Bakanları ve dört kişilik heyetleri katılacaklar.

foto: reporter.com

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık