AktüelKıbrıs SorunuAnastasiadis: Ankara işbirliği yapmıyor, BM kararlarını uygulamıyor

NOSTOS Programı çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul ettiği Kıbrıs, Yunanistan ve Mısır'dan bir grup gence hitap eden Kıbrıs Cumhuriyeti Başkanı Anastasiadis, "Ankara işbirliği yapmıyor, BM kararlarını uygulamıyor ve oldu bittiler yaratmak için her yolu deniyor" dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 4, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

NOSTOS Programı çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul ettiği Kıbrıs, Yunanistan ve Mısır’dan bir grup gence hitap eden Kıbrıs Cumhuriyeti Başkanı Anastasiadis, “Ankara işbirliği yapmıyor, BM kararlarını uygulamıyor ve oldu bittiler yaratmak için her yolu deniyor” dedi.

Anastasiadis, gençlerin Kıbrıs adasında kaldıkları süre boyunca, 47 yıldır topraklarının üçte birini Türkiye’nin işgal ettiği Kıbrıs’ta ne yazık ki hakim durumu yakından göreceklerini de sözlerine ekledi.

Anastasiadis ayrıca gençlerin, ölü bölge ve dikenli tellerin yanı sıra binlerce yıllık kültüre sahip ve ayrılmaz dostluk bağlarına sahip devletler olan Kıbrıs, Yunanistan ve Mısır’ı birbirine bağlayan kültürü, derin kökleri ve gelenekleri tanıyacaklar.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık