PolitikaAnastasiadis, Akıncı’ya Acil Şifalar Diledi

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Kıbrıslıtürk toplumu lideri Mustafa Akıncı`ya acil şifalar diledi. Anastasiadis twitter hesabından “Bu sabah erken saatlerde Sayın Mustafa Akıncı ile temasa geçerek kendisine acil şifalar ve iyi bir sağlık dileklerimi ilettim” mesajı paylaştı. Akıncı, siyasi partileri bilgilendirmek amacıyla Meclis’te bulunduğu sırada yüksek tansiyon nedeniyle kendini kötü hissetmişti. Hemen ardından Meclis toplantısı ertelenmişti. Nicos Anastasiades on Twitter Νωρίς σήμερα επικοινώνησα και έστειλα τις ευχές μου για ταχεία ανάρρωση και καλή υγεία στον Μουσταφά Ακιντζί.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 24, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, Kıbrıslıtürk toplumu lideri Mustafa Akıncı`ya acil şifalar diledi.

Anastasiadis twitter hesabından “Bu sabah erken saatlerde Sayın Mustafa Akıncı ile temasa geçerek kendisine acil şifalar ve iyi bir sağlık dileklerimi ilettim” mesajı paylaştı.

Akıncı, siyasi partileri bilgilendirmek amacıyla Meclis’te bulunduğu sırada yüksek tansiyon nedeniyle kendini kötü hissetmişti. Hemen ardından Meclis toplantısı ertelenmişti.

Nicos Anastasiades on Twitter

Νωρίς σήμερα επικοινώνησα και έστειλα τις ευχές μου για ταχεία ανάρρωση και καλή υγεία στον Μουσταφά Ακιντζί.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık