AktüelEkolojiAltınkum pislik içinde

Kıbrıs’ın kuzeyinin en güzel doğal yerlerinden biri olan Karpaz’daki Altınkum sahili, bölgede kamp kuran kişilerin duyarsızlığı ve umursamazlığı nedeniyle kirlenmekte. Bir sosyal medya kullanıcısının paylaştığı fotoğraflarda, bölgenin duyarsız kişiler tarafından pislik içinde bırakıldığı görülmekte. Özellikle bırakılmış kamp ateşleri ve plastik atıklar dikkat çekmekte.      
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 9, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyinin en güzel doğal yerlerinden biri olan Karpaz’daki Altınkum sahili, bölgede kamp kuran kişilerin duyarsızlığı ve umursamazlığı nedeniyle kirlenmekte.

Image may contain: outdoor and nature

Bir sosyal medya kullanıcısının paylaştığı fotoğraflarda, bölgenin duyarsız kişiler tarafından pislik içinde bırakıldığı görülmekte.

Image may contain: outdoor

Özellikle bırakılmış kamp ateşleri ve plastik atıklar dikkat çekmekte.

Image may contain: one or more people, beach, outdoor and nature

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık