AktüelEkolojiAltın Patiler’den polise tepki

Altın Patiler Derneği sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 13 yavru köpeği yol kenarına bırakırken görüntülenen kişinin videosunun polis tarafından yapılan ihtar ile kaldırıldığını duyurdu. Paylaşımda, 13 yavru köpeğin yol kenarında açlığı bırakılmasının değil de bu olayı görüntülenmesinin ve paylaşılmasının polis tarafından mesele edilmesine de sitem edildi. İşte yapılan paylaşım: Dün 13 kücük yavruyu yol kenarına aclıga susuzluga kendini koruyamayacakları hatta hayatta kalma oranları dahi olmayan yere terkeden kişi videosu yayınlandıgı için ‘yaptığı yanlısı anlayıp özür dilemektense’...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 7, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Altın Patiler Derneği sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 13 yavru köpeği yol kenarına bırakırken görüntülenen kişinin videosunun polis tarafından yapılan ihtar ile kaldırıldığını duyurdu.

Paylaşımda, 13 yavru köpeğin yol kenarında açlığı bırakılmasının değil de bu olayı görüntülenmesinin ve paylaşılmasının polis tarafından mesele edilmesine de sitem edildi.

İşte yapılan paylaşım:

Dün 13 kücük yavruyu yol kenarına aclıga susuzluga kendini koruyamayacakları hatta hayatta kalma oranları dahi olmayan yere terkeden kişi videosu yayınlandıgı için ‘yaptığı yanlısı anlayıp özür dilemektense’ polise gidip videosunu ceken takipcimiz hakkında videoya alındığı icin sikayetci olmustur .. ve Polis tarafından videonun kaldırılması istenip köpekleri atmaya calısan değil kayıt alan suclu bulunmustur ..

Deycek söyleyecek hic bir sözümüz kalmadı artk ..

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık