AktüelEkolojiAltın Patiler’den polise tepki

Altın Patiler Derneği sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 13 yavru köpeği yol kenarına bırakırken görüntülenen kişinin videosunun polis tarafından yapılan ihtar ile kaldırıldığını duyurdu. Paylaşımda, 13 yavru köpeğin yol kenarında açlığı bırakılmasının değil de bu olayı görüntülenmesinin ve paylaşılmasının polis tarafından mesele edilmesine de sitem edildi. İşte yapılan paylaşım: Dün 13 kücük yavruyu yol kenarına aclıga susuzluga kendini koruyamayacakları hatta hayatta kalma oranları dahi olmayan yere terkeden kişi videosu yayınlandıgı için ‘yaptığı yanlısı anlayıp özür dilemektense’...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 7, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Altın Patiler Derneği sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 13 yavru köpeği yol kenarına bırakırken görüntülenen kişinin videosunun polis tarafından yapılan ihtar ile kaldırıldığını duyurdu.

Paylaşımda, 13 yavru köpeğin yol kenarında açlığı bırakılmasının değil de bu olayı görüntülenmesinin ve paylaşılmasının polis tarafından mesele edilmesine de sitem edildi.

İşte yapılan paylaşım:

Dün 13 kücük yavruyu yol kenarına aclıga susuzluga kendini koruyamayacakları hatta hayatta kalma oranları dahi olmayan yere terkeden kişi videosu yayınlandıgı için ‘yaptığı yanlısı anlayıp özür dilemektense’ polise gidip videosunu ceken takipcimiz hakkında videoya alındığı icin sikayetci olmustur .. ve Polis tarafından videonun kaldırılması istenip köpekleri atmaya calısan değil kayıt alan suclu bulunmustur ..

Deycek söyleyecek hic bir sözümüz kalmadı artk ..

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©