AktüelEkolojiAltın Patiler’den polise tepki

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 7, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Altın Patiler Derneği sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 13 yavru köpeği yol kenarına bırakırken görüntülenen kişinin videosunun polis tarafından yapılan ihtar ile kaldırıldığını duyurdu.

Paylaşımda, 13 yavru köpeğin yol kenarında açlığı bırakılmasının değil de bu olayı görüntülenmesinin ve paylaşılmasının polis tarafından mesele edilmesine de sitem edildi.

İşte yapılan paylaşım:

Dün 13 kücük yavruyu yol kenarına aclıga susuzluga kendini koruyamayacakları hatta hayatta kalma oranları dahi olmayan yere terkeden kişi videosu yayınlandıgı için ‘yaptığı yanlısı anlayıp özür dilemektense’ polise gidip videosunu ceken takipcimiz hakkında videoya alındığı icin sikayetci olmustur .. ve Polis tarafından videonun kaldırılması istenip köpekleri atmaya calısan değil kayıt alan suclu bulunmustur ..

Deycek söyleyecek hic bir sözümüz kalmadı artk ..

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©