AktüelEkolojiYaşamAltın Kumsal Seyir Projesi için önce inşaata başlandı sonra izin talep edildi

Dipkarpaz Altın Kumsal’da seyir alanı yapılası planlanırken, konu Anıtlar Yüksek Kurulu’nda görüşülmeden söz konusu projenin inşaatına başlandı. Şehir Plancılar Odası başkanı Merter Refikoğlu’nun konuyu sosyal medyada gündem ederek, yapılması için izin istenen inşaatın yapılmaya başlanıp ilerletildiği ortaya çıktı. Refikoğlu devletin bir kurumunun başka bir kurumunu takmadığını da ifade ederek hükümete de eleştirilerde bulundu. İşte Refikoğlu’nun paylaşımı:  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 12, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Dipkarpaz Altın Kumsal’da seyir alanı yapılası planlanırken, konu Anıtlar Yüksek Kurulu’nda görüşülmeden söz konusu projenin inşaatına başlandı.

Şehir Plancılar Odası başkanı Merter Refikoğlu’nun konuyu sosyal medyada gündem ederek, yapılması için izin istenen inşaatın yapılmaya başlanıp ilerletildiği ortaya çıktı.

Refikoğlu devletin bir kurumunun başka bir kurumunu takmadığını da ifade ederek hükümete de eleştirilerde bulundu.

İşte Refikoğlu’nun paylaşımı:

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık