AktüelYaşamAlternatif pazar: Christmas Bazaar

Christmas Bazaar geçtiğimiz Cumartesi günü Kızılbaş Kilisesi-Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 16, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Christmas Bazaar geçtiğimiz Cumartesi günü Kızılbaş Kilisesi-Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çocuklardan, yetişkinlere kadar çeşitli yaş gruplarından kesimlerin ilgisini çeken Christmas Bazaar’da katılımcılar vintage ürünler, el işleri tasarım ürünler, lezzetli vegan yemekler, birbirinden lezzetli tatlılar, sıcak şarap ve kahve ile keyifli dakikalar geçirdiler.

Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez dress code konseptine sahip Crafts and Vintage Bazaar’ın dördüncüsü Cumartesi günü 12:00-16:00 saatleri arasında Kızılbaş Kilisesi’nde gerçekleşti.

Crafts and Vintage Bazaar’ın bu seferki konsepti Christmas idi.

Christmas Bazaar’da tasarım, müzik, vintage, atıştırmalık, sıcak şarabın yanı sıra, sürpriz hediyelerin de verildiği çekilişler yapıldı.

Etkinliğe çocuklardan yetişkinlere farklı farklı yaş gruplarından kişiler katıldı, ortaya renkli görüntüler çıktı.

Fotoğraflar: Ufuk Akengin

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık